Mesaj gönder
products

Antibiyotik API Deksametazon Sodyum Fosfat Tozu cas 2392-39-4

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HNB
Sertifika: ISO
Model numarası: Deksametazon Sodyum Fosfat
Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: $ 115-165 /kg
Ambalaj bilgileri: plastik torba, alüminyum folyo çanta ve karton veya davul
Teslim süresi: 5-8 iş günü.
Ödeme koşulları: Batı Birliği, T/T
Yetenek temini: ayda 1000 kg
Detay Bilgi
CAS: 2392-39-4 MF: C22H28FNa2O8P
Erime noktası: 233-235 °C Şartname: %98
Einecs hayır.: 219-243-0
Vurgulamak:

Sterilizasyon Deksametazon Sodyum Fosfat

,

Deksametazon Sodyum Fosfat Tozu Antibiyotik

,

Sterilizasyon Antibiyotik API


Ürün Açıklaması

Antibiyotik API sterilizasyonu Deksametazon Sodyum Fosfat

 

 

Ürün adı Deksametazon Sodyum Fosfat
Dış görünüş Beyaz toz
CAS 2392-39-4
EINECS 219-243-0
Standart USP standardı
Saflık %98
Başvuru Antiinflamatuar, anti alerjik, anti romatizmal ve immünosupresif etkileri vardır.Alerjik ve otoimmün hastalıklarda yaygın olarak kullanılır.
Depolamak Kesik ve kuru bir yerde saklayın
Raf ömrü 24 ay

 

diğer adı:

 

deksadronfosfat;dexadreson;dexagro;deksametazondisodyumfosfat;disodyumdeksametazonfosfat;disChemicalbookodiumtuz,(11beta,16alpha)-y);DEXAMETHASONE21-PHOSPHATEDISODYUMSALT;DEXAMETHASONEPHOSPHATEDISODYUMSALT

 

Deksametazon Sodyum Fosfatın Tanıtımı

 

Deksametazon sodyum fosfat (DSP), kimyasal adı 16a-metil-11 β, 17a, 21-trihidroksi-9a-floroprogesteron-1,4-dien-3,20-dion-21-fosfat disodyum tuzu, adrenokortikal hormon ilaçlarına aittir. lizozomal membranı stabilize edebilir ve lizozomda hidrolaz salınımını azaltabilir;Bradikinin, serotonin ve prostaglandin inflamatuar maddelerin üretimini inhibe eder, mast hücre granüllerinin stabilitesini arttırır ve histamin salınımını azaltır;Kan damarlarını daraltın, anti-inflamatuar etkiye sahip olmak için lökositlerin ve makrofajların kan damarlarının dışına göçünü engeller.Makrofajların işlevini engelleyerek immünosupresif etki gösterebilir.Travmada kullanıldığında fibroblast oluşumunu engelleyebilir, kornea izlerinin önlenmesine, yara oluşumunun azaltılmasına ve görüşün korunmasına yardımcı olabilir.Kornea ve konjonktiva hastalıklarında neovaskülarizasyon oluşumunu engelleyebilir veya azaltabilir.Kornea nakli ve miyopi cerrahisinde lokal kullanım, reddi ve yara izi oluşumunu azaltabilir.Otoimmün hastalıklar, alerjiler, iltihaplanma, romatizma, astım, oftalmoloji ve dermatolojinin tedavisinde klinik olarak kullanılır.

 

Deksametazon Sodyum Fosfat Uygulaması

 

Esas olarak alerjik ve otoimmün inflamatuar hastalıklar için kullanılır.Esas olarak bağ dokusu hastalığı, aktif romatizma, romatoid artrit, lupus eritematozus, şiddetli bronşiyal astım, şiddetli dermatit, ülseratif kolit, akut lösemi vb. için kullanılır. Ayrıca bazı ciddi enfeksiyonların, zehirlenmelerin ve malign lenfomanın kapsamlı tedavisi için kullanılır. .

(1) Anti-inflamatuar etki: Glukokortikoidler, inflamasyon ekspresyonunu azaltmak için dokuların inflamasyona tepkisini azaltır ve önler.
(2) Anti alerjik ve immünosupresif etkiler: hücre aracılı immün yanıtı önler veya inhibe eder, alerjik reaksiyonu geciktirir ve birincil immün yanıtın genişlemesini azaltır.

 

Antibiyotik API Deksametazon Sodyum Fosfat Tozu cas 2392-39-4 0

Deksametazon Sodyum Fosfat COA'sı

 

Antibiyotik API Deksametazon Sodyum Fosfat Tozu cas 2392-39-4 1

Antibiyotik API Deksametazon Sodyum Fosfat Tozu cas 2392-39-4 2

İletişim bilgileri
Eric Tong

Telefon numarası : +8618220855851

Naber : +8618629242069