Mesaj gönder
products

Anti Enfektif Eritromisin Tiyosiyanat Tozu CAS 7704-67-8 Veteriner API

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HNB
Sertifika: ISO
Model numarası: eritromisin tiyosiyanat
Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta
Teslim süresi: Genellikle7-10days
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, , MoneyGram
Yetenek temini: 5000kg/Ay
Detay Bilgi
CAS: 7704-67-8 MF: C38H68N2O13S
MW: 793.02 Şartname: ≥98%
EINECS numarası: 231-723-1 Dış görünüş: beyazdan kirli beyaza Güç
Naber: +86 15202961574
Vurgulamak:

Anti Enfektif Eritromisin Tiyosiyanat Tozu

,

CAS 7704-67-8 Veteriner API

,

CAS 7704-67-8 eritromisin tiyosiyanat kümes hayvanları


Ürün Açıklaması

CAS 7704-67-8 Veteriner API Anti-EnfektifEritromisintiyosiyanat

Anti Enfektif Eritromisin Tiyosiyanat Tozu CAS 7704-67-8 Veteriner API 0

Ürün adı Eritromisintiyosiyanat
Eş anlamlı

ERİTROMİSİNTİYOSİYANAT; ERİTROMİSİNTİYOSİYANAT;

ERİTROMİSİNTİYOYANATNOTLESSTHAN750UOFERYFHROMYCINPERMG;

ERYTHROMYCINTHICchemicalbookOCYANATECP2000;Erythromycin,thiocyanate(salt);

ErythroMycinThiocyanateCGMP;ErythroMicynthiosiyanate;ERTHROMYCINTHIOCYANATE

MW 793.02
Mol Dosyası 7704-67-8.mol
ürün kategorileri farmasötik ara ürün
Dış görünüş pudra
Başvuru Eczacılık için kullanılabilir;Laboratuvar araştırması için
paket 25kg/Varil
Saflık >99%
Depolamak kuru, serin ve iyi kapatılmış halde kalın

Anti Enfektif Eritromisin Tiyosiyanat Tozu CAS 7704-67-8 Veteriner API 1

TanıtımıEritromisintiyosiyanat:

Eritromisin(EM, Er) streptomisin tarafından üretilir ve alkalin bir antibiyotiktir.O içerirEritromisinbir (ErA),EritromisinB (ErB), Eritromisin C (ErC), Eritromisin D (ErD), Eritromisin E (ErE) ve Eritromisin F (ErF).Oral kullanım için serbest bazı olan laktobionat enjeksiyon için kullanılabilir, penisiline dirençli Gram-pozitif bakteriyel enfeksiyonlarda ve penisilin alerjisine alternatif olarak yaygın olarak kullanılan makrolid dar spektrumlu antimikrobiyal ajanlara aittir, antibakteriyel spektrum penisiline benzer .

 

Eritromisinbeyaz veya kirli beyaz kristal tozdur;kokusuz, acı tat;hafif nem çekici.Zayıf alkali, suda az çözünür (yaklaşık %0,2), organik çözücülerde kolayca çözünür.Asidik koşullar altında kararsızdır.

 

Eritromisinbir gastrik aktin reseptörü agonisti, dimetilamin grubu ve glikosidik zincir üzerinde 14 üyeli lakton halkasıdır.eritromisinMolekül, mide aktinine benzer bir uzamsal yapıya sahiptir; bu molekül, mide aktin etkisini taklit etmek için bir mide aktin reseptörü agonisti olarak kullanılabilir ve açlık durumunda MMC faz III kasılmasının erken başlangıcını indükleyerek mide ve duodenal düz kas kasılmasına neden olur.Eritromisinin gastrokinetik etkisi doza bağımlıdır.Düşük dozlareritromisinspontan MMC'ye benzer gastrik kasılmaları indüklerken, yüksek dozlardaeritromisinneden olduğu gastrointestinal reaksiyonların nedeni olan kusmaya neden olan güçlü düzensiz gastroduodenal kasılmalara neden olur.eritromisin.Öyleyse,eritromisinprogastrik motilite için aşırı dozda kullanılmamalıdır.

 

Eritromisintiyosiyanat, Streptomyces erythreus tarafından üretilen, geniş bir antimikrobiyal aktivite yelpazesine sahip bir makrolid antibiyotiktir.Eritromisintiyosiyanat, bakteriyel 50S ribozomal alt birimi bağlayarak hareket eder ve nükleik asit sentezini etkilemeden transpeptit ve/veya translokasyon reaksiyonlarını bloke ederek RNA'ya bağımlı protein sentezini inhibe eder.

 

Antimikrobiyal spektrum benzisiline benzer ve Gram pozitif bakterilerde Staphylococcus aureus, Streptococcus ve Pneumococcus üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir ve ayrıca Gram negatif bakterilerde Pasteurella ve Brucella üzerinde belirli bir etkiye sahiptir. Ayrıca, bu ürün hala sağ mildewy body, rickettsia, leptospirosis, actinomycetes, noka mantarlarında etkilidir, ancak coliformis, salmona han'a ait barsak negatif basillerinin etkisinin olmamasını bekler.

whatsapp: +86 15202961574

Uygulama ve İşleviEritromisintiyosiyanat:

 

EritromisinTiyosiyanat esas olarak direnç tedavisinde kullanılır.penisilinstaphylococcus aureus, Streptococcus'un neden olduğu enfeksiyonlar, vb. Antibiyotik ilacı.Esas olarak gram-pozitif organizmalar ve orijinal vücut enfeksiyonu için kullanılır, işleme için yerli üretimdir.roksitromisin, Merkez beritromisin, Tasfarmasötikeritromisintiyosiyanat pahalı eritromisin, Karateritromisin, Archieeritromisinİdeal bir malzemenin seri türevleri.

 

 

EritromisinSindirim sistemi hastalıklarını tedavi edebilir, EM tüm gastrointestinal sistem üzerinde farklı derecelerde prokinetik etkiye sahiptir.
Eritromisinaşağıdaki etkilere sahiptir:
1. yemek borusu kasılmasını teşvik edin ve alt yemek borusu sfinkter basıncını (LESP) artırın;
2. Gastrik sinüsün kasılmasını teşvik edin ve sinüs ve duodenal fonksiyonun koordinasyonunu geliştirin;
3. Gastrointestinal sistem göç eden kompleks hareketin indüklenmesi;kolon hareketini ve safra kesesi kasılmasını teşvik etmek, vb.
Bu nedenle, gastrointestinal hastalıkları etkili bir şekilde tedavi edebilir.

 

Klinik olarak,eritromisinpenisiline dirençli gramnegatif bakteriyel enfeksiyonlarda ve alerjisi olan hastalarda sıklıkla kullanılır.penisilin, Legionella pnömonisi, Mycoplasma pnömonisi, Chlamydia trachomatis'in neden olduğu infantil pnömoni ve kolit için, deri yumuşak doku enfeksiyonları ve Streptococcus hemolyticus ve Streptococcus pneumoniae'nin neden olduğu solunum yolu enfeksiyonları ve difteri taşıyıcıları için bu ürünün etkinliği, difteri antitoksin.

 

Eritromisin tiyosiyanatın COA'sı:

 

Öğeler

Şartname

Dış görünüş

Beyaz kristal toz

Tanılama

Gereksinimleri karşılar

Işık Emme

Gereksinimleri karşılar

Asitlik veya Alkalinite

Gereksinimleri karşılar

Kurutma kaybı

≤1.0%

Sülfatlı kül

≤0,1%

Ağır metaller

≤10ppm

klorür

≤0,02%

Tahlil

%98,0 ~ %100,5

İletişim bilgileri
Gary Liu

Telefon numarası : +8615202961574

Naber : +8618629242069